poniedziałek, 18 lipca 2011

Pieskie zarlo

Co prawda po pieskowej puszce kicia nie zaczela szczekac, ale leje, leje po moim perskim dywanie odkupionym od zlikwidowanej polskiej placowki dyplomatycznej.

Heh, moze wyczytala w moich myslach i urzeczywistnia to, na co ja nie mialam odwagi a permanentna ochote, podczas osmiu lat tyrania obok dywanu tego?

4 komentarze:

 1. A mówiłam,że jak dasz jej psią karmę to nasra! (a nalanie na dywan jest równoważne z nasraniem, tylko gorzej jest doprać)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po domu kreci sie kupa robotnikow, ktorych ona panicznie sie boi. No i blisko jej sralnika, wiec pewnie nie czuje sie w swoim klopie bezpiecznie. W sumie na jej mijescu zrobilabym to samo

  OdpowiedzUsuń
 3. ha.. no to sie zgadza wszystko! moja Mela korzystała z kuwety odkąd potrafiła na lapkach do niej sie doczlapać.. az tu w ubieglym roku pojawili sie w domu faceci od remontu...i pooooooooooooszlo po dywanie.... codziennie! niestety ..mimo prania , czyszczenia i wszystkich pomysłów z netu czerpanych smród pozostał niemożebny i dywan wylądował najpierw w garażu , a teraz juz w śmieciach Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. uhu, moj dywan bardzo ladny jest
  zwinelam, przeczekam

  OdpowiedzUsuń