środa, 19 czerwca 2013

Debilny pudel

Najbardziej debilne zdanie tygodnia? Ostatnie w tym (klik) "artykule" internetowego tabloidu, czyli "Pudelka".

Dzisiaj udzieliłam wywiadu studentce dziennikarstwa, która dla senegalskiej telewizji RTS realizuje reportaż o sytuacji kobiet chorych na RSM. Było mi bardzo ciężko zdecydować się na ujawnienie swojego nazwiska i twarzy. Ale zdecydowałam się to zrobić, bo kobiety w Senegalu często nie rozpoczynają leczenia nie wierząc w jego powodzenie.

Takie "artykuły" jak ten nie zachęcają bynajmniej do ujawniania się. Pudelku, byłeś dotąd cudownie złośliwy,  ale od teraz będziesz dla mnie synonimem debilnej bezmyślności.

Zacytuję: Violę i Magdę jak widać nadal dużo łączy: Karolak, role w Rodzince.pl, miejmy nadzieję, że nie dzielą się przynajmniej wirusem HPV.  


6 komentarzy:

 1. Ania, miałaś jakiekolwiek złudzenia co do tego portalu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż za inteligentne podsumowanie. Już wiem dlaczego nie wchodzę na Pudelka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No ale nie bedziemy sie licytywac kto wchodzi, a kto nie i co w zw z tym :DDDDDDD
  Mnie pudel niezmiennie fascynuje. Te usta, biusty, ubrania, botoksy. Gdy wyjezdzalam z pl takich portali, ani takich "gwiazd" nie bylo, calkiem niedawno kolezanka mi tlumaczyla co to tabloid oraz celebryta.

  Niezaleznie od tego, czy jest to bardzo niski poziom, czy juz ponizej niskiego poziomu, bede sie upierac, ze pewnych rzeczy sie po prostu nie pisze, nie mowi, nie robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anno...nie zbawisz świata..
   Sprzedaje sie sensacja, jeśli nie ma sensacji, to trzeba ją wymyślać.. i tak to leci.
   Ja mam do tego dystans, ale fakt, że wielu sie tym żywi. Jest popyt- jest podaż

   Usuń
  2. Nie zbawię, oczywiście, ale czasem mi się przelewa, podobnie jak tej pani http://wyborcza.pl/jakurzadzicswiat/1,129508,14145103,Czytam_internet_i_jestem_chora.html

   a jak mi się przelewa, to mówię albo piszę

   Usuń
  3. i słuszna koncepcja :P

   Usuń