czwartek, 24 maja 2012

Góry i doliny

Przechodzimy grupowo i rodzinnie depresję. Po prostu każdemu jest ostatnio źle z jakiegoś powodu. Odpędziłam natrętną wizję wspólnego łykania prochów; dla dziewczynek w kolorze róziowym, dla chłopców błękitne.

Nadal nie posiadamy telewizora, co akurat dobrze robi na ciepło rodzinne. Każdego wieczoru łupiemy w grę - budujemy osady i miasta, kupujemy, sprzedajemy, albo kradniemy, blokujemy. Czasem ktoś się obrazi i przerwie grę, ale generalnie jest kupa śmiechu. Tatuś ciągle myli skałę z cegłą, Ńajmłodszy podgląda karty ojca; dobrze jest, bo coś się dzieje. Wspólnie.

I czekamy na wakacje. Niestety nie będą wspólne...

6 komentarzy:

 1. A kto z kim nie jedzie? :(
  My wczoraj też graliśmy w gry (choć tiwik stoi) i było super. U nas nieustająco obraża się przy graniu najmłodszy, a nawet....ryczy, oczywiście wtedy kiedy przegrywa :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. przyjeżdżaj, zaaplikujemy cudowne lekarstwo :)

  a w sklepie namierzyłam nową wersję gry, więc będzie nowa zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. ociec nie jedzie
  nie ma wizy
  musialby po nia do maroka leciec
  albo kombinowac z innymi ambasadami
  a na kombinowanie to on za duzy chlopiec

  u nas tez Najmlodszy czasem ryczy

  Marciocha, nadchodze

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, telewizor na doła nie pomaga, a wspólne granie i spędzanie czasu raczej tak :) No i wychodźcie z tego doła jak najszybciej! :-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zakupiłam taką znaną niegdyś, nieskomplikowaną grę pt. CHIŃCZYK. Aby grać z moją 78-letnią mamą. Jest trochę zabawy i śmiechu. No i nie musi "znosić" telewizji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Haniu, dlatego gramy :)
  Ewo, Chiñczyk jest super. Mamy wersje z magnesami, przydaje sie w podrozy

  OdpowiedzUsuń